Neohodnotené

Janod Atelier Kreatívna sada Maxi Tvorenie s polymérovou hmotou Tajná záhrada

Vstúpte do tajnej záhrady! Vďaka tejto kreatívnej krabičke si deti vo veku 7 a viac rokov vyzdobia 5 obrázkov pomocou mini palíc.

Na sklade
Kód: J09106
Značka: Janod
17 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod Atelier Kreatívna sada Maxi Tvorenie s polymérovou hmotou Tajná záhrada

Vďaka tejto kreatívnej krabičke si deti vo veku 7 a viac rokov vyzdobia 5 obrázkov pomocou mini palíc. Tieto malé plátky polymérovej hmoty v tvare kvetov alebo motýľov sa prilepia na obrazy, aby dodali ešte viac kúzla! Na tento účel deti použijú kliešte, ktoré sú súčasťou balenia, a umiestnia mini-palice na dosky s nálepkami: aktivita, ktorá podporuje pokoj, presnosť a tvorivé vyjadrenie. V tejto kreatívnej súprave je zahrnuté: 5 samolepiacich tabúľ, 870 mini palíc uložených v 5 malých okrúhlych priehľadných plastových škatuliach a 1 klip. Návody a modely na reprodukciu sú priložené aj vo forme knižočky, takže malí kreatívci si môžu svoje obrazy vyzdobiť aj samostatne. V ponuke pre tieto nádherné prostredia: hubový dom, víly, fantastické zvieratá, čarovný strom... Deti pridávajú na scénu listy a lupienky a kúzlo tajnej záhrady ožije! Ozdobenie každého obrazu navrhnutého v tejto kreatívnej súprave na voľný čas bude trvať 30 minút na ilustráciu. Tu je sladká kreatívna súprava!

Rozmery: 22 x 3 x 26 cm 
Materiál: Papier, kartón, polymér, plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu