Neohodnotené

Veľké maľovanky: Príroda (3 plagáty)

Veľké maľovanky z kolekcie Maľovanková galéria od Djeco. Sada obsahuje 3 plagáty v odkladacej mape, ktorá poslúži aj ako kresliaca doska. Motívy s tenkými čiernymi linkami a šrafami na svetlom pozadí sú vytlačené na kvalitnom umeleckom papieri. Vyfarbené maľovanky tvoria spolu portfólio.

Na sklade
Kód: DJ08696
Značka: Djeco
9,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Veľké maľovanky: Príroda (3 plagáty)

Veľké maľovanky z kolekcie Maľovanková galéria. Sada obsahuje 3 plagáty o niečo menšie ako formát A3. Maľovanky sú vytvorené jedným profesionálnym ilustrátorom a sú štýlovo zjednotené. Motívy s tenkými čiernymi linkami a šrafami na svetlom pozadí sú vytlačené na umeleckom papieri. Keď použijete kvalitné farbičky, budete mať vďaka kvalitnému papieru dlho radosť z ich sýtosti. Vyfarbovať môžete podľa predlohy a odporúčanej farebnej škály, alebo podľa seba. Vyfarbené maľovanky tvoria spolu portfólio. Obrazy si môžete vystaviť alebo uschovať v odkladacej mape. Odkladaciu mapu využijete aj ako kresliacu dosku - vyfarbujte kdekoľvek!
Vyrobené z papiera a lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 3 maľovanky v odkladacej mape.
Odporúčaný vek: 8 - 99 rokov.
Rozmery: 38 x 28 cm

Rozmery balenia: 40 x 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu