Neohodnotené

Veľká kreatívna sada 6 aktivít: Myška a jej priatelia

Veľká kreatívna sada od Djeco pre batoľatá. Obsahuje materiál na 6 aktivít: koláž s filcovými samolepkami a s ilustrovanými dielikmi z hrubej lepenky, vyškrabovanie, magické vyfarbovanie vodou, farbičkou a so šablónou. Tvorbou prevedie obrázkový návod. Zaručí hodiny tvorivej zábavy.

Na sklade
Kód: DJ09295
Značka: Djeco
25,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Veľká kreatívna sada 6 aktivít: Myška a jej priatelia

Veľká kreatívna sada pre batoľatá. Obsahuje materiál na 6 aktivít: 1. koláž s filcovými samolepkami - dieťa nimi doplní obrázok; 2. koláž s ilustrovanými dielikmi z hrubej lepenky - dieťa ich prilepí tekutým lepidlom na biele miesta na obrázku; 3. vyškrabovanie hrubou drevenou škrabkou - dieťa vyškrabuje do vrchnej vrstvy obrázka a objavuje ilustrácie pod ňou; 4. magické vyfarbovanie vodou - dieťa pretrie a obrázku štetcom s hrubým filcovým hrotom a nádržkou na vodu biele plôšky, ktoré sa vodou sfarbia a po uschnutí opäť zbelejú; 5. magické vyfarbovanie hrubými farbičkami - dieťa môže na obrázku so špeciálnou povrchovou úpravou voľne čmárať, ale pekne vyfarbené zostanú len určité miesta; 6. vyfarbovanie so šablónou - dieťa vyfarbí hrubými farbičkami biele miesta na obrázku pomocou šablóny. Tvorbou prevedie obrázkový návod. Dieťa bude tvoriť rôznymi výtvarnými technikami a s kvalitným materiálom prispôsobeným veku. Precvičí si jemnú motoriku a presnosť. Spozná farby a tvary. Sada je vhodná aj pre skupinku detí. Výsledok práce bude rozmanitý a zároveň štýlovo zjednotený. Ilustrácie: Véronique Petit.
Vyrobené z papiera a lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 1. koláž: 1 lepenkový obrázok, 4 hárky vyrezaných filcových samolepiek; 2. koláž: 1 lepenkový obrázok, 1 hárok vyrezaných lepenkových dielikov, 1 fľaštička lepidla; 3. vyškrabovanie: 3 obrázky, 1 drevená škrabka; 4. vyfarbovanie: 1 opakovane použiteľný obrázok, 1 štetec s nádržkou na vodu; 5. vyfarbovanie: 3 obrázky so špeciálnym povrchom; 6. vyfarbovanie: 4 obrázky s plôškami na vyfarbenie, 1 šablóna, 4 farbičky; 1 obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 18+ mesiacov.
Rozmery obrázkov: 28 x 21 cm

Rozmery balenia: 29,5 x 23 x 6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu