Neohodnotené

Janod Atelier Sada Maxi Mozaika Vesmír od 7 rokov

Nalepovanie s mozaikou pre deti od 7 rokov, obsahuje: 5 pozadí, 10 hárkov nálepiek na mozaiku a 4 hárky s glitrami a metalickým efektom.

Na sklade
Kód: J07855
Značka: Janod
18,50 € / ks
Kategória: Kreatívne sady
Farba: Modrá

Janod Atelier Sada Maxi Mozaika Vesmír od 7 rokov

3, 2, 1, odpaľujeme! Deti vo veku od 7 rokov budú mať radosť z dokončovania 5 mozaikových obrázkov obsiahnutých v tejto stavebnici s vesmírnou tematikou: táto aktivita pomôže rozvíjať koncentráciu a motorické zručnosti malých detí.
Táto sada obsahuje aj 14 listov, t.j. spolu 1550 mozaík! Trblietavé, kovové a matné mozaiky vytlačia výtvory detí a nechajú prehovoriť ich kreativitu. Táto súprava umeleckých remesiel obsahuje 5 obrázkov rôznych veľkostí a tvarov (okrúhle, šesťuholníkové, na šírku a na výšku) pre neustále sa meniace DIY aktivity!
Dokončenie všetkých obrázkov bude trvať približne 3 hodiny. Fanúšikovia astronautov budú nadšení: rakety, satelity a tajomné planéty sú pripravené a čakajú, až zažiaria, vďaka mozaikovým ozdobám!
S touto sadou zameranou na vesmír si aj staršie deti môžu užiť vykonávanie upokojujúcej praktickej činnosti a zároveň rozvíjať svoj umelecký talent. Dodávaná inštruktážna brožúra pomôže mladším umelcom znovu vytvoriť modely pre zaručený výsledok!
Táto kreatívna súprava mozaiky je súčasťou kolekcie Les Ateliers du Calme, obsah plný sústredenia a relaxačných umeleckých a remeselných aktivít pre deti.
S touto kreatívnou sadou sa vaše dieťa zabaví dopĺňaním obrázkov znázorňujúcich pekné výjavy z vesmíru s viac ako 1550 malými farebnými nálepkami: raketa, astronaut, planéty..
Obsah: 5 pozadí na vytvorenie mozaiky, 10 hárkov nálepiek na mozaiku, 4 hárky nálepiek na mozaiku s glitrami a metalickým efektom. Cieľom je dokončiť obrázky nálepkami a vytvoriť tak mozaiku.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.
Rozmery balenia: 25 x 0,1 x 21 cm
Odporúčaný vek: 7+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu