Neohodnotené

Elodie: Mini korešpondenčná a písacia sada

Sada mini kariet s obálkami a mini zápisníkov v škatuli s priehľadným okienkom vo veku. Karty sú vhodné na pozvánky, zošitky na dôležité zápisky. 

Na sklade
Kód: DD03675
Značka: Djeco
19,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Elodie: Mini korešpondenčná a písacia sada

Korešpondenčná a písacia sada mini kariet s obálkami a mini zápisníkov na dôležité zápisky. Karty s obálkami sú mimoriadne vhodné na pozvánky alebo krátke blahoželania. Sada je čarovne ilustrovaná motívmi kvetov a zvieratiek. Ilustrácie sú ozvláštnené metalickým leskom. Obsahuje tiež mini gélové pero, ceruzku, gumy na gumovanie, ozdobnú lepiacu pásku a samolepky na obohatenie textov. Všetok obsah má miesto v škatuli s priehľadným okienkom vo veku.
Papier a lepenka použité na výrobu majú ekologický certifikát FSC®.
Obsah: 1 škatuľa s priehľadným okienkom vo veku, 3 mini zápisníky (10 čistých str.), 5 mini kariet (rozmery: 4 x 6 cm), 5 mini obálok, 4 hárky samolepiek (2 dizajny x 2 ks), 1 kotúč ozdobnej lepiacej pásky, 1 mini gélové pero, 1 mini ceruzka, 3 mini gumy na gumovanie.
Rozmery škatule: 18 x 15,3 x 3 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu