BIBI detská obuv s technológiou fisioflex

BIBI® je celosvetovo uznávaná značka detskej obuvi, ktorá ako jediná ponúka technológiu stielky FISIOFLEX. Fisioflex simuluje chôdzu naboso aj keď dieťa chodí po rovnom povrchu, čím napomáha zdravému ortopedickému a neurologickému vývoju dieťatka.

  • Vďaka prírodným a mäkkým materiálom ako aj Fisioflex Technológii, obuv Bibi rešpektuje prirodzený vývin chodidiel.
  • „Prísavky“ na spodnej časti vložky umocňnujú vnímanie nerovností z povrchu zeme pre pocit chôdze naboso a zároveň tým stimulujú neurologické funkcie a aktivujú senzorické vnímanie v chodidlách, ako aj napomáhajú prekrvovať organizmus.
  • Fisioflex vložka je vyrobená z kože najvyššej kvality s antimikrobiálnou úpravou pre prevenciu kožných problémov.
  • Vďaka technológii – Dry Leather- budú chodidlá stále suché, nakoľko vložka obsahuje špeciálne mikroperforácie pre odvádzanie potu.
  • V neposlednom rade, táto technológia napomáha formovať svalstvo v nohách a tým prispeva aj k správnemu držaniu tela

Značka BIBI® v spolupráci s IBTeC –Brazílsky Inštitút Technológií pre Usne, Obuv a Artefakty, monitoruje všetky vstupné materiály a používa iba tie, ktoré sú v súlade s medzinárodnými normami netoxických materiálov, čo taktiež zaisťuje zdravý rast detí.

 

Každý produkt osobitne obsahuje označenie s informáciu o chemickej nezávadnosti použitých materiálov. Táto vlastnosť obuvi je v dnešnej dobe importovaných produktov veľmi podstatná, nakoľko koža na chodidlách má najväčšie póry na ľudskom tele a tým dokáže absorbovať aj veľa zdraviu škodlivých látok.

BIBI® je vo svete priekopníkom a lídrom vo vývoji fyziologickej obuvi. Obľúbený produkt z rady zdravej a ľahkej obuvi sú ROLLER-ky.  Sú to ľahučké našuchovacie tenisky perfektne sadnúce takmer na každú nožičku. Vyrábajú sa do veľkosti 34. Majú ľahký textilný zvršok ktorý perfektne obopína vrchnú časť chodidla, spevnenú pätu pre ľahšie našuchnutie, slip-on štýl a samozrejme vďaka Fizioflex vložke perfektne tlmia nárazy v oblasti päty. Mäkučké a ohybné presne v tých častiach, v ktorých sa detské topánočky ohýbať majú. Pre každú sezónu navyše v rôznych farebných kombináciách, ktoré si zamilujete!

Pre malé slečny vyrába spoločnosť BIBI tie najmäkučkejšie balerínky v nádherných dizajnoch, z ktorých si každý vyberie. Ich barefoot rada obuvi zase uspokojí milovníkov tenkej veľmi pružnej podrážky s vyvýšenou prednou časťou proti okopaniu.

Viac modelov z najnovšej kolekcie detskej obuv ale aj doplnkov k nim nájdete tu.

Späť do obchodu