Affenzahn

Affenzahn je nemecká značka vysokokvalitných detských batohov, ruksakov, kabeliek a doplnkov do škôlky ale aj do školy. Nás nedávno očarila kolekcia Malý kamarát, ktorá je nielen krásny batoh, ale aj úžasná edukačná hračka, ktorú si dieťa obľúbi hneď na prvý pohľad. Tento kamarát v podobe rôznych zvieratiek sa okamžite stane miláčikom ale aj praktickým doplnkom do škôlky, na výlet či na prázdniny k starým rodičom.

Affenzahn malý kamarát bol navrhnutý tímom odborníkov, takže sa nemusíte strachovať o bezpečnosť Vašich detí. Je pohodlný, veľmi ľahký a vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú certifikované, odolné a nepremokavé. Na nastaviteľných popruhoch a chrbtovej časti sú použité mäkké materiály, ktoré vďaka priedušnosti zabezpečia, aby sa dieťa nepotilo. Vo vnútri batohu je predelené vrecko, vďaka ktorému je vnútro prehľadné a ľahko sa udrží poriadok.

affenzahn Timmy Tiger

Výška hrudného popruhu je tiež nastaviteľná, takže zostane pevne pripevnený na pleciach a všetko je v bezpečí aj pri najdivokejších dobrodružstvách.

 

 

 

Vtipným a veľmi zábavným doplnkom je jazyk zvieratka, ktorý keď dieťa potiahne, vidíte hneď informáciu komu malý kamarát patrí. Stačí napísať meno majiteľa a telefónne číslo a batoh sa isto nestratí.

Zvieratká z kolekcie Affenzahn pochádzajú z celého sveta, a každé má svoje vlastné špeciálne schopnosti a talent. Ktoré z nich si vyberiete, je iba na Vás.

Okrem medvedíka BOBA, jednorožky ULLY, tigríka TIMMYhodinosaurika DIRKA, a vtáčika BELLY je v ponuke aj kopec iných rozkošných zvieratiek práve tu.

 

Nechajte deti samé objavovať tieto schopnosti prostredníctvom hry s týmto úžasným detským batohom. Vďaka roztomilým detailom, ktoré milujú pozornosť, si deti rozvíjajú jemnú motoriku a  nikdy sa nenudia!

Navyše, vďaka reflexným prvkom, budú Vaše deti v bezpečí a viditeľné aj v tme.

Výrobca udáva že malý kamarát je vhodný pre deti od 1-3 rokov, ale veľmi rady ho nosia aj deti 5-ročné ????

Dobrodružstvám zdar!

J.

Späť do obchodu