Neohodnotené

Navliekanie písmen: 2 náramky korálkové

Sada na zhotovenie 2 náramkov priateľstva z kolekcie Ty a ja od Djeco. Vkusná lesklá škatuľka obsahuje korálky, písmenkové korálky LOVE, prívesky a navliekaciu šnúrku. Výsledkom budú módne doplnky vyrobené s láskou. Na ich podarovanie sú určené 2 vrecúška a 2 malé ilustrované gratulačné karty.

Na sklade
Kód: DJ00012
Značka: Djeco
17,50 € / ks
Kategória: Kreatívne sady
DJ00012 01
Novinka

Navliekanie písmen: 2 náramky korálkové

Kreatívna sada z kolekcie You & Me (Ty a ja). Vkusná lesklá škatuľka obsahuje materiál na zhotovenie 2 korálkových náramkov priateľstva. Dieťa navlečie korálky a malý srdiečkový prívesok na šnúrku. Náramky nemajú kovový uzáver - šnúrka sa uviaže na uzlíky. Tvorbou prevedie obrázkový návod. Výsledkom budú úžasné módne doplnky vyrobené s láskou. Na podarovanie náramkov sú určené 2 vrecúška a 2 malé ilustrované gratulačné karty na napísanie venovania.
Obsah: 146 korálok (vrátane písmenkových korálok L-O-V-E), 2 malé srdiečkové prívesky, elastická navliekacia šnúrka, 2 ihly, 1 obrázkový návod, 2 vrecúška z organzy, 2 malé ilustrované gratulačné karty.
Odporúčaný vek: 6+ rokov.
Rozmery balenia: 15,5 x 12 x 3 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu