Neohodnotené

Puzzle Duo: Mláďatá zvierat

Edukačné puzzle od Djeco pre batoľatá. Sada obsahuje 12 dvojdielnych puzzle (spolu 24 dielikov) na priraďovanie mláďat a mám zvieratiek. Dvojice majú rovnakú farbu a sú autokorekčné - dajú sa spojiť len príslušné diely. Koľko mláďat má mama? Ich počet je na dielikoch vyznačený číslom.

Na sklade
Kód: DJ08197
Značka: Djeco
8,95 € / ks
Kategória: Puzzle
puzzle-duo--mladata-zvierat
Novinka

Puzzle Duo: Mláďatá zvierat

Edukačné puzzle pre batoľatá. Sada obsahuje 12 dvojdielnych puzzle (spolu 24 dielikov) na priraďovanie mláďat a mám zvieratiek. Koľko mláďat má mama? Ich počet je na dielikoch vyznačený číslom. Dvojice majú rovnakú farbu a sú autokorekčné (dajú sa spojiť len príslušné dieliky) a dieťa môže skladať samostatne. Dieťa spoznáva zvieratká, rozlišuje farby a učí sa počítať.
Dieliky sú veľké a odolné - veríme, že z nich budete mať dlho radosť.
Puzzle je balené v pekne ilustrovanej škatuli s praktickým povrázkom na nosenie.
Vyrobené z lepenky a papiera s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 24 dielikov.
Odporúčaný vek: 2+ rokov.
Rozmery puzzle: 14 x 7 cm

Rozmery balenia: 18 x 12 x 6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu