Neohodnotené

Janod Atelier Kreatívna sada DIY Vyrob si sám Čarovný prútik Magický oceán od 7 rokov

Aj morské panny môžu mať svoj čarovný prútik. Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete na výrobu až 3 prútikov. Vhodné pre deti od 7 rokov.

Na sklade
Kód: J09135
Značka: Janod
12 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod Atelier Kreatívna sada DIY Vyrob si sám Čarovný prútik Magický oceán od 7 rokov

Zdokonalte svoj kostým morskej panny vytvorením vlastnej čarovnej paličky! Táto kreatívna súprava vám umožní vytvoriť 3 prútiky a pozostáva z modrého predrezaného flitrového listu, 1 fialového predrezaného flitrového listu, 1 predrezaného tlačeného listu, 1 predrezaného priehľadného listu, modrého tylu, 45 mušľových flitrov, 45 okrúhle flitre, 2 dúhové korálky, 3 tónované drevené prútiky, 1 dúhová flitrová stuha, 3 saténové stuhy (ružová, modrá, fialová), 1 elastická niť, 3 samolepiace penové štvorce a 1 brožúrka s návodom a dizajnom. To umožňuje deťom rozvíjať ich kreativitu a jemnú motoriku.

Táto sada je vhodná pre deti od 7 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu