Neohodnotené

Vyškrabovacie obrázky: Nádherný svet

Kreatívna sada 4 vyškrabovacích obrázkov. Čo sa skrýva pod vrchnou vrstvou? Nádherný svet, ktorý svieti v tme. Dieťa vyškrabuje do vrchnej vrstvy ostrou drevenou škrabkou vzory a postupne sa vynára obrázok. Spodná ružová vrstva je fluorescenčná a po vystavení zdroju svetla svieti v tme.

Na sklade
Kód: DJ09715
Značka: Djeco
6,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Vyškrabovacie obrázky: Nádherný svet

Čo sa skrýva pod vrchnou vrstvou vyškrabovacích obrázkov? Nádherný svet :)

Dieťa vyškrabuje do vrchnej vrstvy ostrou drevenou škrabkou vzory a odkrýva ružovú vrstvu pod ňou. Postupne sa vynára obrázok. Tvorbou prevedie obrázkový návod. Ružová vrstva je fluorescenčná a po vystavení zdroju svetla svieti v tme.

Obálka sady je vyrobená z lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 4 vyškrabovacie obrázky, 1 obojstranná drevená škrabka (ostrá), 1 obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 6 - 10 rokov. Rozmery obrázka: 15 x 20 cm. Rozmery balenia: 22 x 23 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu