Neohodnotené

Žirafa Sophie SOPHIE BY ME

Žirafa Sophie – limitovaná edícia k 60. narodeninám „Sophie By Me.“

Na sklade
Kód: 616402
Značka: Vulli
24,50 € / ks

Žirafa Sophie SOPHIE BY ME

Žirafa Sophie – limitovaná edícia k 60. narodeninám „Sophie By Me.“

Výnimočne a len v roku 2021 hračka žirafa Sophie mení svoj vzhľad. Na oslavu jej 60. narodenín sa medzinárodná komunita okolo Sophie la girafe spojila, aby spolupracovala na vytvorení jej zberateľskej a limitovanej edície.

Spomedzi 60 možných kombinácií bolo vybraných 5 modelov, s ktorých následne porota vybrala TÚ JEDINÚ Sophie la girafe „60 years.“

S veľkou hrdosťou vám teda predstavujeme víťazný design pre túto limitovanú edíciu!

Prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko rozpozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimuluje sluch dieťaťa a pomáha mu pochopiť vzťah medzi príčinou a následkom.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má niekoľko partií určených na hryzenie (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pri upokojovaní podráždených detských ďasien v dobre prerezávania zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná.

Hmat: Hračka je ľahká a dokonalo prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkosťou pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučuku umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

Odporúčaný vek: 0 mesiacov +

Detaily a farby obsahu sa môžu líšiť. Obaly starostlivo uschovajte, pretože obsahujú dôležité informácie.

UPOZORNENIE! Nesterilizujte. Odporúčame čistiť iba povrch hračky mydlovou vodou a vlhkou handričkou.

Nevystavujte hračku priamemu slnečnému žiareniu a držte ju mimo dosahu zdrojov tepla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Vulli bola založená v roku 1946 v Paríži a čoskoro sa stala celosvetovo známou spoločnosťou špecializujúcou sa na detský tovar a hračky pre deti od 6 mesiacov. Základným prvkom sortimentu je podobizeň žirafy Sophie. Zameriava sa na cumlíky, doplnky na kŕmenie, bezpečnosť a dekoráciu detských izbičiek. Všetky prvky sú navrhnuté tak, aby rodičom zjednodušili život a deťom ho vytvorili ešte zábavnejší. Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 … na sviatok Svätej Sofie.

Vtedy boli deťom k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich miláčikov … Preto jedného dňa vo Francúzsku pán RAMPEAU, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by bol ideálny aj pre malé detské ruky. Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája, a od toho dňa dostala aj svoje meno. Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje deti mať … A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Od tej doby sa v Európe predalo 11 miliónov. Sophie sa dnes stále vyrába “tradične” prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. Vulli Sophie je dnes prítomná už v 35 krajinách sveta

Späť do obchodu