Neohodnotené

Vulli Hrkálka kľúče s hudbou a svetielkami

Hudobné chrastiace kľúčiky s obrázkom žirafy Sophie a s mnohými aktivitami, ktoré stimulujú detské zmysly!

Na sklade
Kód: 230851
Značka: Vulli
22,90 € / ks
Kategória: Hryzátka a cumlíky

Vulli Hrkálka kľúče s hudbou a svetielkami

Hudobné chrastiace kľúčiky s obrázkom žirafy Sophie a s mnohými aktivitami, ktoré stimulujú detské zmysly!

2 režimy zvukov:

  • Elektronická hrkálka: zahŕňa 2 tlačidlá na spustenie niekoľkých melódií a svetelných efektov
  • Klasická hrkálka: dieťatko pri pohybe kľúčov počúva zvuk, ktorý vzniká pri kolízii kľúčov

Aktivity na objavovanie:

  • Na každom kľúči je časť z mäkkého materiálu s rôznou textúrou, ktorá mení pocity dieťaťa pri ich hryzení a účinne masíruje detské ďasná počas prerezávania prvých zúbkov.
  • Valček na otáčanie
  • Bezpečné zrkadielko
  • Transparentná guľôčka s miniatúrou žirafy Sophie

Hrkálka je ľahko uchopiteľná vďaka zaoblenému tvaru.

Batérie sú súčasťou balenia: 2 x AAA.

Rozmery balenia: 290 (výška) x 170 (dĺžka) x 80 (hĺbka) mm

Odporúčaný vek: 3 mesiace+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Vulli bola založená v roku 1946 v Paríži a čoskoro sa stala celosvetovo známou spoločnosťou špecializujúcou sa na detský tovar a hračky pre deti od 6 mesiacov. Základným prvkom sortimentu je podobizeň žirafy Sophie. Zameriava sa na cumlíky, doplnky na kŕmenie, bezpečnosť a dekoráciu detských izbičiek. Všetky prvky sú navrhnuté tak, aby rodičom zjednodušili život a deťom ho vytvorili ešte zábavnejší. Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 … na sviatok Svätej Sofie.

Vtedy boli deťom k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich miláčikov … Preto jedného dňa vo Francúzsku pán RAMPEAU, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by bol ideálny aj pre malé detské ruky. Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája, a od toho dňa dostala aj svoje meno. Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje deti mať … A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Od tej doby sa v Európe predalo 11 miliónov. Sophie sa dnes stále vyrába “tradične” prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. Vulli Sophie je dnes prítomná už v 35 krajinách sveta

Späť do obchodu