Neohodnotené

Umenie obkresľovania cez pauzovací papier: kreslenie a vyfarbovanie

Okná domov, okná autobusu, okná lode – všetky prázdne! Treba ich zaplniť kresbičkami! Kreatívna sada obsahuje 12 obrázkov s pauzovacím papierom, cez ktorý dieťa obkreslí ceruzkou motívy na kartičkách a vyfarbí ich fixkami. Pre deti od 5 rokov.

Na sklade
Kód: DJ09289
Značka: Djeco
19,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Umenie obkresľovania cez pauzovací papier: kreslenie a vyfarbovanie

Okná domov, okná autobusu, okná lode – všetky prázdne! Treba ich zaplniť kresbičkami! Kreatívna sada obsahuje 12 obrázkov s pauzovacím papierom, cez ktorý dieťa obkreslí ceruzkou motívy na kartičkách a vyfarbí ich fixkami. Motívmi sú prevažne zvieratká ilustrované tak, aby sa dieťaťu ľahko obkresľovali. Na vyfarbenie má k dispozícii 4 fixky.
Papier a lepenka použité na výrobu majú ekologický certifikát FSC®.
Obsah: 12 obrázkov s pauzovacím papierom (4 obrázky po 3 kusy), 15 kartičiek (10 x 7 cm) s motívmi na obkresľovanie, 1 ceruzka s gumou na gumovanie, 4 fixky (farby: žltá, ružová, zelená, modrá), 1 obrázkový návod
Odporúčaný vek: 5 – 6 rokov
Rozmery: 28 x 21 cm
Rozmery balenia: 30 x 23 x 4 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu