Neohodnotené

DIY-Vytvor si sám sadu Príroda: 5 aktivít a 12 výrobkov

Sada 5 kreatívnych aktivít obsahuje všetko potrebné na zhotovenie 12 výtvorov, ktoré spája téma prírody. Vzniknú 2 zvieracie masky (hráme sa na zvieratá), 2 vrtuľky a 1 zvonkohra (hráme sa s vetrom), 6 plagátikov (vytvárame kategórie) a 1 kaleidoskop (pozorovanie je magická činnosť). Pre deti od 5 rokov.

Na sklade
Kód: DJ07933
Značka: Djeco
39 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

DIY-Vytvor si sám sadu Príroda: 5 aktivít a 12 výrobkov

Príroda v strede záujmu! Sada 5 kreatívnych aktivít obsahuje všetko potrebné na zhotovenie 12 výtvorov, ktoré spája téma prírody. Vzniknú 2 zvieracie masky (hráme sa na zvieratá), 2 vrtuľky a 1 zvonkohra (hráme sa s vetrom), 6 plagátikov (vytvárame kategórie) a 1 kaleidoskop (pozorovanie je magická činnosť). Sada vystačí na hodiny kreatívnej zábavy a je vhodná aj pre skupinku detí.
Papier a kartón použitý na výrobu sady má ekologický certifikát FSC®.
Kolekcia Vytvor si sám (DIY) má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.
Obsah: 2 masky na ozdobenie: 80 ks ilustrovaných papierových dielov, 2 hárky obojstranných lepiek, 2 elastické šnúrky (gumky); 2 vrtuľky na poskladanie: 4 hárky s vyrezanými ilustrovanými dielmi, 2 drevené paličky, 2 plastové koncovky (čiapočky); 1 kaleidoskop na poskladanie: 1 ilustrovaný tubus, násada s krytkou (plast) na vloženie farebných dielikov a kotúčov na pozorovanie, 3 zrkadlá (zrkadlová fólia), 1 okulár so šošovkou (plast a papier), 1 pinzetka, 11 ilustrovaných kotúčov, 50 ks farebných dielikov, škatuľka s vekom na uskladnenie dielikov a kotúčov, ilustrovaný stojan; 6 obrázkov (plagátov) s prírodnými motívmi na dotvorenie: 4 hárky samolepiek (zvieratká a rastlinky), 1 hárok samolepiacich menoviek, odkladacia mapa s gumičkou; 1 závesná dekorácia (zvonkohra) na ozdobenie: 2 hárky obtlačkov, 7 ilustrovaných dielov, 2 ks farebných šnúr, 5 zvončekov; 1 obrázkový návod pre každú aktivitu
Odporúčaný vek: 5+ rokov
Rozmery balenia: 34 x 27 x 7 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu