1 hodnotenie

Tinyly: Prunelle&Koala Blanca

Najnovšia bábika Prunelle z kolekcie Tinyly s dáždnikom, dúhovou kabelkou a koalou Blancou spestria každý, aj ten daždivý a pochmúrny deň.

Na sklade
Kód: DJ06961
Značka: Djeco
11,50 € / ks
Kategória: Bábiky

Tinyly: Prunelle&Koala Blanca

Figúrky z kolekcie tinyly od Virginie Brachet si obľúbi naozaj každý. Každá Tinyly figúrka je niečím typická a každú dopĺňa drobná neobyčajná figúrka. Sladká Prunelle nie je z cukru a miluje prechádzky v daždi. Má krásny dáždnik a na kabelke dúhu. S Prunelle a jej utešenou spoločníčkou koalou Biancou zlá nálada nehrozí! Na hranie, vytváranie imaginárnych svetov a do zbierky.
Figúrke sa dá mierne pohybovať hlavou a rukami, predmety prekladať z dlane do dlane. Balené v kartónovej škatuľke.
Obsah: 1 figúrka, 1 spoločník, 2 plastové doplnky (dáždnik a kabelka)
Odporúčaný vek: 4 – 9 rokov
Rozmery balenia: 10 x 13 x 4 cm

Pozrite si aj ďaľšie figúrky z kolekcie Tinyly od Djeco.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu