Neohodnotené

Tinyly náramok: Joe

Vkusný náramok s medailónikom a ozdôbkou v tvare podkovy na pozlátenej kovovej retiazke. Medailónik zobrazuje portrét Tinyly figúrky, jazdkyne Joe, od Djeco. Karabínková spinka a krúžky na retiazke umožňujú jednoducho prispôsobiť veľkosť náramku.

Na sklade
Kód: DJ06974
Značka: Djeco
6,50 € / ks
Kategória: Pre parádnice

Tinyly náramok: Joe

Vkusný náramok s medailónikom a ozdôbkou v tvare podkovy na pozlátenej kovovej retiazke. Medailónik zobrazuje portrét Tinyly figúrky, jazdkyne Joe. Karabínková spinka a väčšie krúžky umožňujú jednoducho prispôsobiť veľkosť náramka. Balený v darčekovom balení - dekoratívnom vrecku z lepenky s priehľadným plastovým okienkom.
Náš tip: Joe a jej spoločníka, jednorožca Galu, môžete mať aj ako figúrky na hru a do zbierky (produktový kód: DJ06949).
Autorka kolekcie Tinyly: Virginie Brachet.
Obsah: kovový pozlátený náramok s medailónikom, príveskom a karabínkovou spinkou.
Odporúčaný vek: 4 - 9 rokov.
Rozmery: 1,3 cm (priemer medailónika), 18 cm (dĺžka retiazky). Rozmery balenia: 9 x 9 x 0,2 cm..

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu