Neohodnotené

Piráti, na nich!: Tvorenie s lesklými fóliami a diamantíkmi

Kreatívna sada od Djeco pre staršie deti. Obsahuje 4 obrázky z pevnej lepenky na dotvorenie farebnými fóliami s metalickým leskom a diamantíkmi. Obrázky majú lepivé plôšky s číslom pre farbu fólie. Dieťa pritlačí fóliu na plôšku a keď fóliu stiahne, plôška zostane farebná a lesklá - wow, nádhera!

Na sklade
Kód: DJ09526
Značka: Djeco
14,90 € / ks
Kategória: Kreatívne sady
Pirati na nich
Novinka

Piráti, na nich!: Tvorenie s lesklými fóliami a diamantíkmi

Kreatívna sada 4 obrázkov z pevnej lepenky na dotvorenie farebnými fóliami s metalickým leskom a farebnými samolepiacimi diamantíkmi. Obrázky majú lepivé plôšky s číslom pre farbu fólie. Dieťa odstráni krycí papierik z plôšky špeciálnou plastovou špachtličkou. Potom na ňu pritlačí daný hárok fólie a keď fóliu stiahne, plôška zostane farebná a lesklá - wow, nádhera! Následne prilepí diamantíky. Výsledkom budú fantastické pirátske bling-bling koláže. Tvorbou prevedie obrázkový návod.
Dizajn: Christian Montenegro.
Balené v škatuli s gumičkovým uzáverom.
Obsah: 4 obrázky (z pevnej lepenky) s lepivými plôškami, 7 hárkov lesklých farebných fólií, 100+ ks samolepiacich diamantíkov, 1 plastová špachtlička na uvoľnenie krycích papierikov, 1 obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 5 - 8 rokov
Rozmery obrázkov: 20 x 20 cm

Rozmery balenia: 21,5 x 21,5 x 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu