Neohodnotené

Artistic String art: Noc (tkanie)

Malá kreatívna sada z kolekcie Artistic od Djeco na zhotovenie 3 závesných dekorácií. Netopiere a mačku z lepenky dieťa vyplní efektnou nepravidelnou sieťou. Cez diery po okrajoch prevlečie tupou ihlou farebné šnúrky a do siete votká tváričku. Naspodok zavesí ozdobu s drevenými korálkami.

Na sklade
Kód: DJ09437
Značka: Djeco
13,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Artistic String art: Noc (tkanie)

Malá kreatívna sada na zhotovenie 3 závesných dekorácií. Netopiere a mačku z lepenky dieťa vyplní efektnou nepravidelnou sieťou. Cez diery po okrajoch prevlečie tupou ihlou farebné šnúrky a do siete votká tváričku. Naspodok zavesí ozdobu s drevenými korálkami. Tvorbou prevedie obrázkový návod.
Vyrobené z lepenky a papiera s ekologickým certifikátom FSC®.
Kolekcia Artistic obsahuje malé kreatívne sady, ktoré oboznamujú zvedavé tvorivé deti s
rôznymi výtvarnými technikami.
Obsah: 10 perforovaných lepenkových dielov, 5 zväzkov šnúrok (5 farieb), 1 ihla s oblým hrotom, 1 navliekač šnúrok, 9 drevených korálok, 1 obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 6 - 10 rokov.
Rozmery balenia: 15,5 x 18,5 x 4,5 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu