Neohodnotené

Vyškrabovacie obrázky: Učenie o vozidlách

Prvá sada vyškrabovacích obrázkov pre drobcov. Obsahuje 5 veľkých obrázkov, ktoré poskytujú dosť miesta na vyškrabovanie drevenou škrabkou. Škrabka je obojstranná, so zaobleným hrotom. Dieťa vyškrabuje do vrchnej vrstvy a objavuje časti obrázka pod ňou. Super zábava! Pre deti od 18 mesiacov.

Na sklade
Kód: DJ00040
Značka: Djeco
11,90 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Čo sa skrýva pod čiernou vrstvou vyškrabovacích obrázkov? Prvá sada vyškrabovacích obrázkov pre drobcov obsahuje veľké obrázky, ktoré poskytujú dosť miesta na vyškrabovanie drevenou škrabkou. Škrabka je obojstranná, so zaobleným hrotom. Dieťa vyškrabuje do vrchnej vrstvy a objavuje časti obrázka pod ňou. Ak zoškriabe celú vrstvu, odkryje celý obrázok. Témou krásnych farebných obrázkov sú dopravné prostriedky.
Obsah: 5 vyškrabovacích obrázkov, 1 drevená škrabka so zaobleným hrotom, 1 obrázkový návod
Odporúčaný vek: 18+ mesiacov
Rozmery obrázka: 21 x 28 cm
Rozmery balenia: 31 x 24 x 1 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu