izipizi

IZIPIZI je francúzska značka trendových okuliarov, ktorá kombinuje nadčasový dizajn, farbu a radosť z nosenia. Slnečné okuliare od tejto parížskej značky ponúka 100%-nú UV ochranu kategórie 3 s polarizačnými šošovkami ktoré eliminujú odlesky a odrazy svetla.

Detské okuliare sú vhodné od 0-9 rokov, vo veselých farbách, s pohodlným flexibilným rámom, ktorý je bez BPA a je samozrejme hypoalergénny. Rám sa prispôsobí všetkým tvárovým profilom. Balené sú v milom sivom plstennom púzdre a kartónovej krabičke. Rozdelené sú do troch kategórií:

  • SUN Baby (0-12m)
  • SUN Kids (12-36m)
  • SUN Junior (3-9y)

SUN Baby je vhodná pre deti od 0-12mesiacov, pri ktorých je celková šírka rámu 101mm. SUN Kids je približne od 12-36mesiacov, s rozmermi 110x39x110mm . V týchto veľkostiach obsahuje aj odnímateľnú silikónovú gumičku, vďaka ktorej dieťa okuliare tak ľahko nestratí. Z farebnej škály je na výber klasická black, pink, sky blue, marine blue a red.

#SUN BABY SKY BLUE (0-12m)

#SUN KIDS PASTEL PINK (12-36m)

 

SUN Junior môžu nosiť deti do 9-10 rokov. V tejto kategórii ponúka IZIPIZI tri varianty rámov, ktoré sa líšia tvarom a sú označené typovo ako #C, #D, a #E.

“Céčkový tvar” –  #C  

#C SUN JUNIOR JELLY PINK MIRROR

 

 

“Déčkový tvar” –  #D

#D SUN JUNIOR RED

  

Éčkový tvar” –  #E

#E SUN JUNIOR NAVY BLUE

 

Každý tvar má rôzne farebné prevedenia, od klasických farieb až po ich vlastný strakatý tortois alebo„korytnačí“ vzor tiež vo variáciách green tortois, yellow tortois, blue tortois alebo iba tortois.

Okrem tmavých čiernych šošoviek sú v ponuke aj  zrkadlovky, s ktorými budú Vaše deti vyzerať štýlovo a nadčasovo.

 

Pod značkou IZIPIZI okrem slnečných okuliarov pre deti a dospelých nájdeme aj takzvané “screen/reading-y” ktoré si môžete vybrať s korekciou/dioptriou od +0 až +3 alebo aj bez. Používajú sa pri práci na počítači alebo tablete, pri ktorom filtrujú až 40% modrého svetla, alebo kľudne aj ako módny doplnok.

Rovnako ako pri slnečných okuliaroch si môžete vybrať z troch variantov #C#D alebo #E. Farebná škála rámov je rovnako veľká, od jednofarebných až po spomínané tortois vzory.

#C SCREEN TORTOISE

 

#D SCREEN RED

#E SCREEN BLACK

Späť do obchodu