Neohodnotené

Multi Stack: 3 rôzne spôsoby stohovania

Multi Stack je drevená hračka od Djeco, ktorá deti od 18 mesiacov naučí 3 rôzne spôsoby stohovania. Každá pyramída je zvieratka inej farby a každý hriadeľ vyžaduje inú činnosť: Naskladajte rovno na hladký hriadeľ, naskrutkujte na špirálový hriadeľ a natočte na kĺbový hriadeľ. 3 zvieratká, ktoré treba objaviť: opicu, leva a medveďa.

Na sklade
Kód: DJ06290
Značka: Djeco
21,95 € / ks
Kategória: Drevené hračky
DJ06290 Multistack MILOTY
Novinka Tip

Multi Stack: 3 rôzne spôsoby stohovania

Multi Stack je drevená hračka, ktorá deti od 18 mesiacov naučí 3 rôzne spôsoby stohovania. Každá pyramída je zvieratka inej farby a každý hriadeľ vyžaduje inú činnosť: Naskladajte rovno na hladký hriadeľ, naskrutkujte na špirálový hriadeľ a natočte na kĺbový hriadeľ. 3 zvieratká, ktoré treba objaviť: opicu, leva a medveďa.
Výhody:
- Diely sú navrhnuté tak, aby pasovali na všetky hriadele.
- Môžete tiež triediť podľa farby, pretože každé zvieratko má jednu dominantnú farbu.
- Náš rad Multi sú hračky, v ktorých môžu deti objaviť 3 rôzne zábavné spôsoby, ako urobiť rovnakú akciu.
Obsah: 1 základňa s hriadeľmi a 9 farebných drevených dielikov.
Odporúčaný vek : +18 mesiacov
Rozmery produktu: 23 x 9,5 x 9 cm. Rozmery balenia: 23,7 x 11,6 x 10,2 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu