Neohodnotené

Janod My arts&crafts XXL sada s aktivitami od 5 rokov

Nalepovanie s mozaikou pre deti od 5 rokov, obsahuje 4 pozadia na nalepovanie, 4 pozadia na odtlačky prstov a pečiatky.

Na sklade
Kód: J07748
Značka: Janod
20 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod My arts&crafts XXL sada s aktivitami od 5 rokov

Táto zábavná krabička na umenie a remeslá plná aktivít je ideálna pre deti vo veku od 5 rokov.
3 rôzne techniky sa používajú na vytvorenie 8 krásnych farebných diel, na ktoré budú deti určite hrdé! 4 z obrázkov je možné ozdobiť penovou mozaikou a ďalšie 4 sú doplnené prstovými farbami a pečiatkami.
Všetky tieto techniky sú ideálne na rozvoj jemných motorických zručností malých detí a podporu ich lásky k tvoreniu! Deti budú milovať zobrazovanie týchto veselých zvieracích postavičiek.
Dokončenie mozaikových obrázkov trvá približne 1,5 hodiny a 1,5 hodiny atramentových obrázkov.
Táto kreatívna súprava je súčasťou radu My Arts & Crafts, ktorý sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické remeselné činnosti.
Nalepovanie a tvorenie mozaiky je veľmi obľúbenou činnosťou malých detí. Cieľom tejto kreatívnej sady je dokončiť obrázky nálepkami a vytvoriť tak mozaiku. Obrázky možno vylepšiť odtlačkami prstov a pečiatkami.


Obsah: 4 obrázky na dotvorenie mozaiky, 4 obrázky na odtlačky prstov a opečiatkovanie, 3 farby na prsty.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery: 20 x 0,1 x 20 cm

Počet dielikov:16

Materiál: papier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu