Neohodnotené

Korálky na navliekanie KVETY

Ručné maľované korkové pestrofarebné korálky určené na navliekanie na korkovú šnúrku. KORKII je zelená značka, ktorá používa výhradne ekologické suroviny. Prevliekacia hračka podporuje rozvoj schopností, ako je jemná motorika dieťaťa, fantázia, ale aj logické myslenie.

Na sklade
Kód: 050102
Značka: KORKII
22 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Korálky na navliekanie KVETY

Korkové korálky KVETY sú ručne maľované, rozkošné na pohľad a kreatívne pre detské rúčky. Malé princezné si vyskladajú svoje vlastné kvetinky, ktoré potom navlečú na korkovú šnúrku.

Vedeli ste, že všetky naše výrobky sú vyrobené na Slovensku?

Korálky sú vyrobené z prírodného korkového dreva, ktoré má jedinečné vlastnosti. Je to antialergický, antistatický materiál, neprepustí žiadnu vodu a ani nepohlcuje pachy. Preto táto hračka sa dá kľudne využiť aj pri hre vo vode. Na maľovanie dielov sú použité ekologické, antitoxické farbivá. Súčasťou je aj korková šnúrka, ktorá svojou pevnosťou zľahčuje navliekanie jednotlivých dielov.

Balenie sa skladá z 20 dielov predstavujúcich časti kvetov (kvety, lístky, stopky) a 2 navliekacích šnúrok (0,5M). Súčasťou balenia je aj farebný návod, ktorý znázorňuje jednoduchosť navliekania.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu