Neohodnotené

Kolíčková mozaika: Kačka a priatelia

Edukačná hračka na rozvoj jemnej motoriky. Vhodné pre deti od 2 rokov. 

Na sklade
Kód: DJ08142
Značka: Djeco
26,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Kolíčková mozaika: Kačka a priatelia

Edukačná hračka na rozvoj jemnej motoriky. Dieťa položí dierovaný obrázok na drevenú dierovanú podložku a doplní ho mozaikovými kolíčkami v tvare kvetov a zvieratiek (myška, kačka a žabka). Pomôckou pre umiestnenie dielov sú farebné krúžky okolo dierok. Praktické okraje na podložke zabránia posúvaniu obrázka.
Papier a lepenka použité na výrobu majú ekologický certifikát FSC®.
Obsah: 1 drevená perforovaná podložka s plastovými okrajmi, 8 perforovaných obrázkov, 15 plastových kvetových kolíčkov, 3 plastové zvieratkové kolíčky.
Odporúčaný vek: 2+ rokov.
Rozmery podložky: 20 x 20 cm

Rozmery balenia: 21,5 x 21,5 x 5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu