Neohodnotené

Janod My arts&crafts XXL sada s aktivitami od 3rokov

Maľovanie vodou a pečiatkovanie s odtlačkami prstov pre deti od 3 rokov, obsahuje 16 obrázkov, pero, pečiatku a stojan.

Na sklade
Kód: J07746
Značka: Janod
20 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod My arts&crafts XXL sada s aktivitami od 3rokov

Mimoriadne roztomilé zvieratká na ozdobenie a vyfarbenie! Táto multifunkčná súprava umožňuje deťom vo veku od 3 rokov dokončiť 4 obrázky prstovým atramentom a 1 pečiatkou, okrem toho 2 obojstranné obrázky, ktoré možno vyfarbiť fixkou na vodnej báze. Pečiatka je magická: farby zmiznú, keď zaschnú! Vyfarbenie magického obrázka trvá asi 30 minút a atramentové obrázky 1,5 hodiny.
Všetky tieto aktivity sú ideálne na rozvoj jemnej motoriky malých detí. Budú hrdí na svoje krásne výtvory. Táto kreatívna súprava je súčasťou radu My Arts & Crafts, ktorý sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické remeselné činnosti.
S touto kreatívnou sadou sa vaše dieťa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: kravička, sliepka, prasiatko či kačka. Obrázky po vymaľovaní uschnú a dajú sa nanovo vymaľovať. Dotvoriť sa dajú odtlačkami prstov a opečiatkovaním.
Obal krabice sa dá použiť a zložiť ako stojan na obrázky.


Obsah: 16 obrázkov na vymaľovanie, pero naplňateľné vodou, pečiatka a farby na odtlačky prstov.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.

Rozmery: 20 x 0,1 x 20 cm

Počet dielikov: 11

Materiál: papier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu