Neohodnotené

Janod Drevená motorická doska pre deti Zámky

Vedomostná drevená doska pre deti od 3 rokov s rôznymi zámkami, obsahuje 5 dverí s rôznymi typmi otvárania, navyše rozvíja u detí farby, zvieratká a prvé čísla.

Na sklade
Kód: J07119
Značka: Janod
23 € / ks
Kategória: Drevené hračky

Janod Drevená motorická doska pre deti Zámky

Klop, klop, klop! Kto sa skrýva za dverami stodoly?

Táto pekná drevená vedomostná doska ilustruje každodenný život hospodárskych zvierat a ich mláďat. Pozostáva z 5 dverí s rôznymi systémami otvárania: kľúč (s visiacim zámkom), závora, reťazový zámok, preklápacia západka a (tlačidlový) zámok. Každé dvere sú inej farby a sú označené iným číslom. Prekvapenie! Toto číslo sa rovná počtu mláďat zvieratiek ukrytých za dverami. Táto atraktívna drevená hračka umožňuje vášmu dieťaťu rozvíjať svoju zručnosť a zároveň sa učiť farby, čísla a zvieratká. Ideálne na strávenie času na farme! Hračka vyrobená z dreva s certifikátom FSCTM. Manipulačná hračka pre deti od 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu