Neohodnotené

Factory - Náramok - Nova

Inovatívna kreatívna sada spájajúca umenie s technikou. Vytvoríš si textilný náramok so zapínaním na cvoky. V náramku bude jednoduchý elektrický obvod a LED dióda. Pri pohybe bude náramok svetielkovať.

Na sklade
Kód: DJ09325
Značka: Djeco
24,95 € –34 % 16,22 € / ks
Kategória: Kreatívne sady
factory naramok nova
Akcia
24,95 € –34 %

Factory – Náramok – Nova

Factory je kolekcia inovatívnych kreatívnych sád spájajúcich umenie s technikou. Deti od 9 rokov sa tvorivým spôsobom oboznámia so zostavovaním jednoduchých elektrických obvodov. S touto sadou si vytvoríš textilný náramok so zapínaním na cvoky, ktorý bude pri pohybe svetielkovať. Skôr než textilné časti náramku zošiješ, vsadíš medzi ne elektrické komponenty, spevníš ich lepiacimi pásikmi a krúžkami a vytvoríš elektrický obvod. Keď sa spoja hviezdičkové prívesky na retiazkach náramku, LED dióda zasvieti.
Obsah: 1x spodná a 2x vrchná textilná časť brošne, spona, niť, ihla, navliekač nití, 20x korálka, 2x hviezdičkový prívesok, gombíková baterka, 3x LED dióda, 1m drôtik, hárok s lepiacimi pásikmi a krúžkami, obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 9+ rokov
Rozmery náramku: 18 x 3,5 cm
Rozmery balenia: 16,5 x 21,5 x 3,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu