Neohodnotené

Jabadabado Stohovací slimák

Roztomilý drevený slimák so stohovateľnou dúhou na chrbte. Nádherná drevená hračka na ťahanie a skladanie pre najmenších.

Na sklade
Kód: W7224
Značka: Jabadabado
19,90 € / ks
Kategória: Drevené hračky

Jabadabado Stohovací slimák

Roztomilý drevený slimák so stohovateľnou dúhou na chrbte. Slimáčika si môže dieťatko ťahať, s dúhou na chrbte slimáka sa dá hrať samostatne alebo ako skladacia hračka. Prečo nepoužiť dúhové časti na stavbu vzrušujúcich tunelov alebo mostov pre vaše obľúbené auto? Hranice určuje len detská fantázia. Dúha sa skladá z piatich samostatných častí. Podporuje kreatívne hranie.

Materiál: drevo

Vek: od 18m

Rozmer: 22 x 7 x 12 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnová značka, ktorá vyrába detské drevené hračky, nábytok a dekorácie. Známa je hlavne hravým uchopením švédskeho dizajnu, zábavnými a originálnymi farebnými kombináciami a vzormi. JaBaDaBaDo je rodinná spoločnosť, založená v roku 1994. Manželia Eva a Calle si počas desaťročia budovania tejto úspešnej značky zachovali hravosť v srdci, o čom nás presviedčajú v každej jednej kolekcii. Ich výrobky si zakladajú dôraz na kvalitu, ale i rozvoj detskej šikovnosti. Aj preto zostávajú zábavnými a roztomilými doplnkami magického sveta našich najmenších ratolestí.

Späť do obchodu