Neohodnotené

Janod Atelier Sada Výroba šperkov Kvety 6 kusov od 6 rokov

DIY Výroba kvietkovaných šperkov pre deti od 6 rokov, obsahuje vyše 400 korálok, strapce, nite a prívesok.

Na sklade
Kód: J07998
Značka: Janod
14 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod Atelier Sada Výroba šperkov Kvety 6 kusov od 6 rokov

Šperky, vďaka ktorým sa budete usmievať!
Táto kreatívna sada umožňuje deťom vo veku 6 rokov a starším vyskúšať si výrobu 6 korálkových kvetinových šperkov: ideálna dielňa na výrobu vlastných šperkov na stimuláciu kreativity a precíznosti tých najmenších.
Sada obsahuje: 1 biela voskovaná niť, 2 elastické šnúrky (modrá a ružová), 1 priehľadná nylonová niť, 2 "smajlíky" korálky, 2 srdiečka (ružová a modrá), 4 trubičky rokajlu (biela, ružová, oranžová a modrá), 2 malé neónové ružové strapce a 2 zlaté listové prívesky.
K dispozícii je aj brožúra s pokynmi: obsahuje všetky modely a pokyny potrebné na výrobu šperkov krok za krokom.
Z tejto kreatívnej sady je možné vyrobiť 3 náramky, 2 náhrdelníky a 1 prsteň. Dokončenie 6 šperkov by malo trvať približne 3-4 hodiny.
Tento kreatívny koníček je pre deti zábavnou remeselnou činnosťou: po dokončení môžu svoje výtvory hrdo nosiť! Kvety, strapce, usmievavé tváre a iné. Tieto šperky určite rozveselia každého! Manipulácia s guľôčkami a dodržiavanie pokynov podnecujú koncentráciu, zručnosť a pokoj, navyše k úžasnému konečnému výsledku!
Rozmery balenia: 19 x 3 x 15 cm
Odporúčaný vek: 6+

Materiál: plast

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu