Neohodnotené

Puzzle v tvarovanom balení VÍLA A JEDNOROŽEC

Všetky dievčatká chcú byť občas lesnou vílou a všetky milujú jednorožcov. Doprajte im zábavu, z ktorej vzíde krásny obrázok víly s jednorožcom. Puzzle od Djeco pre predškolákov. Zobrazuje vílu a jednorožca vo svetle čarovnej paličky. Veľké matné diely (36 ks) z hrubej FSC® lepenky sú odolné a potlačené farbami na rastlinnej báze. Balené v tvarovanej ilustrovanej škatuli. Pevná siluetová škatuľa sa dá vystaviť na polici.

Na sklade
Kód: DJ07225
Značka: Djeco
13,95 € / ks
Kategória: Puzzle

Puzzle v tvarovanom balení  – víla a jednorožec

V krásne tvarovanom balení, ktoré bude pekne vyzerať na polici v detskej izbe, nájdete 36 dielikov puzzle, z ktorých vznikne krásny obrázok víly a jednorožca v nočnom lese.
Vhodné ako darček.

Hotový obrázok má rozmer 42 x 30 cm.
Pre deti od 4 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu