Neohodnotené

Janod Puzzle v kufríku Príroda 20 ks

Puzzle pre menšie deti od 2 rokov, rozvíjajú logické myslenie, predstavivosť a jemnú motoriku. Obsahujú 20 farebných dielikov.

Na sklade
Kód: J02574
Značka: Janod
19,50 € / ks
Kategória: Puzzle

Janod Puzzle v kufríku Príroda 20 ks

Tieto obrázkové puzzle obsahujú desiatky obrázkov a sú ideálne na zoznámenie malých detí s prírodou a obohatenie ich slovnej zásoby. Deti sa naučia vnímať svoje okolie na prechádzkach. Dieliky puzzle sú svojou veľkosťou vhodné pre malé ručičky, vďaka čomu sa s nimi ľahko manipuluje.
20-dielne puzzle je vyrobené vo Francúzsku z kartónu s certifikátom FSC™ a atramentov na rastlinnej báze.
Vhodné pre deti od 2 rokov.

Rozmery balenia: 50x40cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu