Neohodnotené

IZIPIZI Junior SUN #D Antique Purple

Detské slnečné okuliare pre juniorov sú originálne, dizajnové a hodia sa každému tvárovému profilu. Majú flexibilný rám a príjemnú textúru. Kolekcia Izipizi #SUN Junior ponúka kvalitu, štýl a “light-weight” komfort. V parádnej ružovo-fialovej farbe.

Na sklade
Kód: I436159
Značka: IZIPIZI
30 € / ks
Kategória: #SUN Detské
Farba: Ružová

IZIPIZI Junior SUN #D Antique Purple

Detské slnečné okuliare IZIPIZI sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili detskej tváričke. Vďaka flexibilnému rámu sú veľmi odolné a ohybné. 

Kryštalická šošovka detských očí je priepustná pre ultrafialové (UV) lúče a stáva sa nepriepustnou až v dospelosti. IZIPIZI sa stará o oči vašich detí pomocou kolekcie #SUN Junior. Dievčatá a chlapci vo veku 5 až 10 rokov môžu teraz nosiť štýlové kvalitné farebné slnečné okuliare, ktoré ponúkajú optimálnu ochranu vďaka 100% UV ochrane kategórie 3. Flexibilný rám okuliarov zabezpečí dlhú životnosť okuliarov a prispôsobí sa všetkým tvárovým profilom.

Balené v sivom plstenom púzdre a kartónovej krabičke.

Rozmery okuliarov: 123x42x128mm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka IZIPIZI je inovatívna značka okuliarov pripravených na nosenie. Trendy okuliare, ktoré kombinujú dizajn, farebnosť a radosť. Predstavujú nadčasový a hravý doplnok, základný „must-have“ na čítanie, ochranu pred slnkom, pred blue ray žiarením a pre deti. Kvalitné okuliare, trendy, univerzálne a dostupné pre všetkých!
https://www.izipizi.com/en/

 

Späť do obchodu