Neohodnotené

IZIPIZI #D Screen Kaki Green

Všetky „LED obrazovky“ (smartphony, tablety, počítačové obrazovky, televízory atď.) Vyžarujú „modré svetlo“, ktoré je obzvlášť škodlivé pre oči.
Kolekcia #SCREEN je vybavená šošovkami, ktoré filtrujú 40% tohto modrého svetla, a uľahčuje tak každodenný život, chráni vaše oči a zaručuje vám veľmi módny vzhľad.

Na sklade
Kód: I694888
Značka: IZIPIZI
40 € / ks
Kategória: #Screen

Izipizi screen #D Kaki Green

V priemere trávime 50 hodín týždenne na smartfónoch a tabletoch, pred obrazovkami počítačov a televízorov alebo hraním videohier. Všetky tieto obrazovky majú «podsvietenie LED» najnovšej generácie a vyžarujú takzvané «modré» svetlo, známe tiež ako HEV (High Energy Visible) svetlo.

Modré svetlo je takmer rovnako nebezpečné ako UV svetlo. Rada SCREEN je vybavená inovatívnymi šošovkami, ktoré odfiltrujú 40% modrého svetla (lúče emitované v rozmedzí 400 až 460 nm) vyžarovaných našimi obrazovkami, aby ste dosiahli jemnejší každodenný zážitok pred obrazovkou a ochranu vašich očí.

Gumová textúra, pružné ramená a dizajnové rámy: pohodlie a štýl zaručené.
Zostaňte v spojení s úplným pokojom!

Rozmery: 142 x 138 x 48 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od svojho založenia v roku 2010 v Paríži sa spoločnosť IZIPIZI naďalej objavuje a inovuje a ponúka nové kolekcie a modely pre všetky generácie a každú chvíľu života. Náš prvý obchod sa nachádza v srdci Marais, náš prvý vlajkový obchod ponúka všetky naše kolekcie pre  dospelých a deti.

Inovácia a ponuka spolupráce s vyhľadávanými značkami a etablovanými partnermi je súčasťou DNA spoločnosti IZIPIZI! Colette, Betak, Le Bon Marché, L’Exception a Atelier Bartavelle – aby sme pomenovali len niekoľko! … IZIPIZI  prináša exkluzívne a vždy štýlové modely.

Späť do obchodu