Neohodnotené

IZIPIZI slnečné okuliare Sun Junior #D black

Detské slnečné okuliare pre juniorov sú originálne, dizajnové a hodia sa každému tvárovému profilu. Majú flexibilný rám a príjemnú textúru. Kolekcia Izipizi #SUN Junior ponúka kvalitu, štýl a “light-weight” komfort. V univerzálnej nadčasovej čiernej pristanú naozaj každému.

Na sklade
Kód: I629836
Značka: IZIPIZI
30 € / ks
Kategória: #SUN Detské
Farba: Čierna

IZIPIZI slnečné okuliare Sun Junior #D black

Detské slnečné okuliare IZIPIZI sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili detskej tváričke. Vďaka flexibilnému rámu sú veľmi odolné a ohybné.

Kryštalická šošovka detských očí je priepustná pre ultrafialové (UV) lúče a stáva sa nepriepustnou až v dospelosti. IZIPIZI sa stará o oči vašich detí pomocou kolekcie #SUN Junior. Dievčatá a chlapci vo veku 5 až 10 rokov môžu teraz nosiť štýlové kvalitné farebné slnečné okuliare, ktoré ponúkajú optimálnu ochranu vďaka 100% UV ochrane kategórie 3. Flexibilný rám okuliarov zabezpečí dlhú životnosť okuliarov a prispôsobí sa všetkým tvárovým profilom.

Balené v sivom plstenom púzdre a kartónovej krabičke.

Rozmery okuliarov: 123x42x128mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka IZIPIZI je inovatívna značka okuliarov pripravených na nosenie. Trendy okuliare, ktoré kombinujú dizajn, farebnosť a radosť. Predstavujú nadčasový a hravý doplnok, základný „must-have“ na čítanie, ochranu pred slnkom, pred blue ray žiarením a pre deti. Kvalitné okuliare, trendy, univerzálne a dostupné pre všetkých!
https://www.izipizi.com/en/

 

Späť do obchodu