Neohodnotené

Vulli okrúhle hryzátko so žirafou Sophie

Hryzátko vyrobené zo 100% prírodného kaučuku. Vypuklé časti masírujú detské ďasná pri raste zúbkov.

Na sklade
Kód: 220123
Značka: Vulli
11,50 € / ks
Kategória: Hryzátka a cumlíky

Vulli okrúhle hryzátko so žirafou Sophie

Okrúhle hryzátko sa žirafou Sophiou z kolekcie So Pure. Krúžok na hryzenie je vyrobený zo 100% prírodného kaučuku. Tento mäkký krúžok na hryzenie je hladký a bezpečný pre dieťa. Je ľahký a ergonomický, vďaka čomu ho ľahko uchopia malé detské ručičky. Malé bodky a pruhy na vonkajších častiach hryzátka účinne masírujú boľavé ďasná dieťatka a zároveň zmierňujú jeho bolesť pri prerezávaní zúbkov.

Vek: 0+ mesiacov

Rozmery produktu: 8 cm (priemer)

Rozmery balenia: 130 x 40 x 130 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Vulli bola založená v roku 1946 v Paríži a čoskoro sa stala celosvetovo známou spoločnosťou špecializujúcou sa na detský tovar a hračky pre deti od 6 mesiacov. Základným prvkom sortimentu je podobizeň žirafy Sophie. Zameriava sa na cumlíky, doplnky na kŕmenie, bezpečnosť a dekoráciu detských izbičiek. Všetky prvky sú navrhnuté tak, aby rodičom zjednodušili život a deťom ho vytvorili ešte zábavnejší. Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 … na sviatok Svätej Sofie.

Vtedy boli deťom k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich miláčikov … Preto jedného dňa vo Francúzsku pán RAMPEAU, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by bol ideálny aj pre malé detské ruky. Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája, a od toho dňa dostala aj svoje meno. Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje deti mať … A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Od tej doby sa v Európe predalo 11 miliónov. Sophie sa dnes stále vyrába “tradične” prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. Vulli Sophie je dnes prítomná už v 35 krajinách sveta

Späť do obchodu