Neohodnotené

Moja prvá knižka žirafa Sophie s aktivitami

Textilná knižka pre najmenších, ktorá sa dokonale prispôsobí detským ručičkám!

Na sklade
Kód: 230779
Značka: Vulli
13,90 € / ks

Moja prvá knižka žirafa Sophie s aktivitami

Textilná knižka pre najmenších, ktorá sa dokonale prispôsobí detským ručičkám! Knižka ponúka dieťaťu 8 rôznych dekorov a prebúdza v ňom zvedavosť k objavovaniu. 

Jej výhodný formát sa špeciálne prispôsobí malým detským ručičkám a vďaka klipsu ju dieťa môže mať neustále pri sebe (v autosedačke, postieľke atd.). 

  • Čierna & biela strana: Ideálne na stimuláciu vizuálnych zmyslov dieťaťa pomocou čiernych a bielych kontrastov, priťahuje pohľad dieťaťa svojimi farebnými tvarmi.  
  • Farebná strana: ideálna na rozvoj fantázie dieťaťa vďaka žirafe Sophii a jej kamarátom, zrkadielku a klasickému “klaksónu”. 

Vek: 0 mesiacov+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Vulli bola založená v roku 1946 v Paríži a čoskoro sa stala celosvetovo známou spoločnosťou špecializujúcou sa na detský tovar a hračky pre deti od 6 mesiacov. Základným prvkom sortimentu je podobizeň žirafy Sophie. Zameriava sa na cumlíky, doplnky na kŕmenie, bezpečnosť a dekoráciu detských izbičiek. Všetky prvky sú navrhnuté tak, aby rodičom zjednodušili život a deťom ho vytvorili ešte zábavnejší. Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 … na sviatok Svätej Sofie.

Vtedy boli deťom k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich miláčikov … Preto jedného dňa vo Francúzsku pán RAMPEAU, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by bol ideálny aj pre malé detské ruky. Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája, a od toho dňa dostala aj svoje meno. Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje deti mať … A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Od tej doby sa v Európe predalo 11 miliónov. Sophie sa dnes stále vyrába “tradične” prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. Vulli Sophie je dnes prítomná už v 35 krajinách sveta

Späť do obchodu