Neohodnotené

Tvorivá sada Odtlačky - Púšť, savana a severný pól

Zábava s odtlačkami, ktorú si iste pamätajú rodičia. Na kreatívne tvorenie stačí ceruzka alebo pero a energia pri čmáraní ;) Vyberte si jedno z pozadí a nechajte deti kreovať.

Na sklade
Kód: DJ09560
Značka: Djeco
8,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Tvorivá sada Odtlačky - Púšť, savana a severný pól

Zábava s takmer zabudnutými obtlačkami: balenie obsahuje 3 rôzne pozadia, ktoré si malý umelec podľa vlastnej fantázie dotvorí rozličnými detailami technikou obtláčania. Technika je veľmi jednoduchá, stačí ceruzka alebo pero a chuť škrtať a čmárať.

Pre deti vo veku 4 - 8 rokov
Rozmer balenia: 31,5 x 24 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu