Neohodnotené

Marguerite &Leopold svadobný pár s kocúrom a mačičkou(tinyly)

Figúrky z kolekcie tinyly od Virginie Brachet. Svadobný pár sprevádzajú a dopĺňajú mačička Margo a kocúrik Léo. Nevesta má kyticu a odnímateľnú kvetinovú sukienku, ženích Léopold drží kvet a srdcovú paličku. Na hranie, vytváranie imaginárnych svetov a do zbierky. Pre dievčatá od 4 rokov.

Na sklade
Kód: DJ06959
Značka: Djeco
23,95 € / ks
Kategória: Bábiky

Marguerite &Leopold svadobný pár s kocúrom a mačičkou (Tinyly)

Figúrky z kolekcie tinyly od Virginie Brachet. Svadobný pár Marguerite a Leopolda sprevádzajú a dopĺňajú mačička Margo a kocúrik Léo. V kombinácii bielej a zlatej pripomínajú rozkošné marcipánové figúrky na torte. Nevesta má kyticu a odnímateľnú kvetinovú sukienku, ženích Leopold drží kvet a srdcovú paličku.
Na hranie, vytváranie imaginárnych svetov a do zbierky.
Figúrkam sa dá mierne pohybovať hlavou a rukami, predmety vytiahnuť a prekladať z jednej dlane do druhej.
Balené v kartónovej škatuľke.
Obsah: 2 figúrky, 2 spoločníci, 4 plastové doplnky (kvety, srdcová palička a sukienka)
Odporúčaný vek: 4 – 9 rokov
Rozmery balenia: 9,5 x 12,5 x 4 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu