Neohodnotené

Set 2 autíčok Vulli

Sada 2 roztomilých autíčok so žirafou Sophiou!

Na sklade
Kód: 230819
Značka: Vulli
11,90 € / ks
Kategória: Autíčka

Set 2 autíčok Vulli

Sada 2 roztomilých autíčok so žirafou Sophiou!

2 typy autíčok:

  • Závodné autíčko
  • New-York Taxi

Stačí autíčkom len jazdiť, aby ste videli ako sa žirafa Sophie otáča! Kompaktná veľkosť je ideálna pre malé detské ručičky.

Rozmery balenia:     125 (v) x 165 (d) x 65 mm (š)

Rozmery výrobku:    68 (v) x 68 (d) x 45 mm (š)

Odporúčaný vek:      10 mesiacov+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Vulli bola založená v roku 1946 v Paríži a čoskoro sa stala celosvetovo známou spoločnosťou špecializujúcou sa na detský tovar a hračky pre deti od 6 mesiacov. Základným prvkom sortimentu je podobizeň žirafy Sophie. Zameriava sa na cumlíky, doplnky na kŕmenie, bezpečnosť a dekoráciu detských izbičiek. Všetky prvky sú navrhnuté tak, aby rodičom zjednodušili život a deťom ho vytvorili ešte zábavnejší. Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 … na sviatok Svätej Sofie.

Vtedy boli deťom k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich miláčikov … Preto jedného dňa vo Francúzsku pán RAMPEAU, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by bol ideálny aj pre malé detské ruky. Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája, a od toho dňa dostala aj svoje meno. Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje deti mať … A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Od tej doby sa v Európe predalo 11 miliónov. Sophie sa dnes stále vyrába “tradične” prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. Vulli Sophie je dnes prítomná už v 35 krajinách sveta

Späť do obchodu