Neohodnotené

Opaľovací krém Sole Mamma SPF 30+ Eco Reef

Priehľadná emulzia s príjemnou jemnou textúrou, ktorá sa rýchlo absorbuje. Vhodná pre svetlú a citlivú pokožku detí. Vodeodolná, ľahké nanášanie vďaka spreju.

Na sklade
Kód: LMB30
Značka: Linea Mamma Baby
19 € / ks 12,67 € / 100 ml
Kategória: Kozmetika

Opaľovací krém Sole Mamma SPF 30+ Eco Reef

Priehľadná emulzia s príjemnou jemnou textúrou, ktorá sa rýchlo absorbuje. Vhodná pre svetlú a citlivú pokožku detí.

– poskytuje efektívnu, bezpečnú a širokospektrálnu ochranu pred UVB-UVA žiarením.

– vodeodolné

– ľahko sa nanáša vďaka spreju

– dermatologicky testované na citlivej pokožke

– bez parabénov, farbív, PEG

– testované na nikel, chróm a kobalt <1ppm)

Obsah: 150 ml

Zloženie je obohatené o biologicky pestovaný sladký mandľový olej a extrakt z hamamelu, čo zaručuje širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB žiarením a ponúka bezpečnú a účinnú ochranu pred spálením a vyrážkou.

ECO REEF slnečné filtre novej generácie sú účinnejšie a bezpečnejšie pri ochrane pokožky. Ich použitie je v súlade s Havajskou zmluvou o koráloch a boli zvolené, pretože sú šetrné k moru a morskému životu.

CHRÁŇTE SVOJU POKOŽKU A CHRÁŇTE SVOJE MORE

Použitie: Naneste na pokožku aspoň 30 minút pred vystavením pokožky slnku.

Varovanie: Nádoba je pod tlakom. Pri zohriatí môže vybuchnúť. Zabráňte kontaktu s teplými a horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a s inými zdrojmi zapaľovania. Nefajčite pri používaní. Po použití celej nádoby ju neprepichujte ani nepáľte. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Držte ďalej od detí. Nepoužívajte inak ako je uvedené.

Nevystavujte deti priamemu slnku bez ochrany proti slnečnému žiareniu. Vyhýbajte sa slnku v čase obeda (od 11:00 do 15:00)  a nevystavujte dieťa slnku príliš dlho. Veľmi dlhý pobyt na slnku môže sposôbiť vážne zdravotné problémy.

Obsah: 150ml

 

Rodinný podnik z Talianska ponúka kvalitné kozmetické výrobky pre bábätká a mamičky.

Výrobky: – sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku – obsahujú ORGANICKY (BIO) pestované rastlinné zložky (kardamón, olivy, nechtík, repný cukor, za studena lisované sladké mandle) – neobsahujú parabény, farbivá, SLES (sodium laureth sulfat) – sú dermatologicky testované – inovatívny a jednoduchý dizajn si získa deti aj mamičky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu