Neohodnotené

Le Toy Van Domček Blue Belle

Vitajte v krásnom drevenom domčeku! Domček je pripravený na obývanie, a je v neutrálnych farbách vhodný pre dievčatko aj pre chlapca.

Na sklade
Kód: H125
Značka: Le Toy Van
135 € / ks

Le Toy Van Domček Blue Belle

Vitajte v domčeku Blue Belle! Tento rozkošný domček na hranie, ktorý je kompletne vymaľovaný a vyzdobený v pastelových odtieňoch jemnej modrej, ružovej a bielej, sa rozkladá na troch podlažiach a čaká len na to, až ho objavíte. Realistická hračka s drevenými otváracími oknami a okenicami a roztomilými vstupnými dverami je pripravená na mnoho hodín zábavy. Vnútri môžu deti preskúmavať každú miestnosť vyzdobenú tradičnými tapetami a milými ilustráciami, ktoré vytvárajú skutočnú domácu atmosféru. Otvorte strechu a odhaľte podkrovný priestor - ideálny pre nový prírastok do rodiny. Tento domček pre bábiky Blue Belle je vyrobený z dreva s certifikátom FSC® (drevo z lesov obhospodarovaných udržateľným spôsobom) a je zdobený farbami na vodnej báze bezpečnými pre deti. 

Domček sa predáva bez zariadenia, ak si prajete dokúpiť aj zariadenie, kontaktujte nás. Zariadime ;)

Hračky s účelom

Všetky hračky firmy Le Toy Van sú vyrobené s cieľom  aby dlho vydržali. Dizajnované s láskou skúsenými remeselníkmi za použitia etických praktík a udržateľných materiálov, ktoré sú láskavejšie k našej planéte.

 

Hlavné vlastnosti:

  • vyrobené eticky z FSC udržateľného dreva
  • testované podľa najprísnejších štandardov
  • maľované netoxickými farbami na báze vody
  • bábiky a nábytok predávaný zvlášť
  • inšpiruje k predstavivej hre
  • trénuje koordináciu a jemnú motoriku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.

Späť do obchodu