Neohodnotené

Domček pre bábiky so zariadením Blue Bird

Maľovaný  domček pre bábiky plný úžasných detailov.

Na sklade
Kód: H138
Značka: Le Toy Van
155 € / ks

Domček pre bábiky so zariadením Blue Bird

Luxusný dvojposchodový ručne maľovaný domček pre bábiky s 37 ks nábytku. Jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Domček má funkčné otváracie okná, okenice a dvere. Domček je možné otvoriť z jednej strany.  Domček ponúka veľký priestor pre hranie a rozvíjanie kreativity.
Domček pre bábiky do veľkosti 15 cm.

Drevený domček je skvelá hračka pre dievčatá, ktoré rady prejavia svoj zmysel pre detail a estetické cítenie, ale aj fantáziu pri vymýšľaní vlastných príbehov do týchto roztomilých kulís.

Eticky vyrobené z trvalo udržateľných materiálov a zdobené netoxickými farbami.
Navrhnuté s bezpečnými hranami pre deti a testované podľa najvyšších bezpečnostných štandardov.

Domček sa dodáva rozmontovaný.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 44x35x63 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.

Späť do obchodu