Nemôžete vyplniť toto pole
Neohodnotené

Janod mozaika Dopravné prostriedky Atelier Sada Maxi 3+

Nalepovanie s mozaikou pre deti od 3 rokov, obsahuje 5 kartičiek a 10 listov mozaiky na vytvorenie obrázkov.

Na sklade
Kód: J07900
Značka: Janod
17 € / ks
Kategória: Kreatívne sady
EAN: 3700217379001

Janod mozaika Dopravné prostriedky Atelier Sada Maxi 3+

Kreatívna sada na tvorenie Mozaika Dopravné prostriedky Janod Atelier Maxi obsahuje 5 kariet s krásnymi motívmi dopravných prostriedkov a 10 hárkov papierov s farebnou mozaikou.

Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail.

Vhodné pre deti: od 3 rokov
Rozmer produktu: 21 x 25 cm
Materíál: kartón a papier

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.