Neohodnotené

Janod Atelier Svetelný lapač snov Happy

Svetelný lapač snov s farebnými pom-pomami pre deti od 8 rokov. Rozvíja jemnú motoriku, reflexiu, tvorivosť a fantáziu. Be happy!

Na sklade
Kód: J07927
Značka: Janod
28 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod Atelier Svetelný lapač snov Happy

Vytvorte si krásny doplnok so svetielkami do izbičky. Balenie obsahuje 1 drevený rám, 1 sada rozprávkových svetiel, 3 guľky z vlny, 1 hliníkový kábel, 2 lepenkové kruhy, filc a flitrovaná plsť, 10 drevených korálok, 1 plastová ihla a 1 návod na použitie s modelkami. Batérie sú súčasťou balenia.

Rozmer: 24 x 60 x 3 cm. Táto aktivita rozvíja: motoriku, reflexiu a aplikáciu.
Pre deti od: 8 rokov
Materiál: Drevo, vlna, hliník, lepenka, plsť, plast
Rozmer produktu: 30 x 5 x 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu