Neohodnotené

Janod Atelier Deco Obrázky s flitrami Draci od 6 rokov

Tvorenie s flitrami pre deti od 6 rokov, obsahuje 3 obrázky s drakmi a 360 plochých nalepovacích flitrov alebo kamienkov. Vytvorte si bájnych farebných drakov.

Na sklade
Kód: J07921
Značka: Janod
12,90 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod Atelier Deco Obrázky s flitrami Draci od 6 rokov

Pozývame všetkých umelcov milujúcich drakov!
Je čas zoznámiť sa s krásnymi bytosťami, ktoré sa pred detskými očami stanú ešte majestátnejšími, pretože ich zdobia viacfarebné flitre!
Táto remeselná sada obsahuje 3 samolepiace obrázky, ktoré môžu deti vo veku 6 rokov a staršie ozdobiť lesklými plochými flitrami podľa návodu. K dispozícii je 360 viactvarových a farebných flitrov, aby ste vytvorili pekné obrázky, ktoré si môžu malé deti buď hrdo vystaviť alebo darovať! Nechajte si 20 minút na dokončenie jedného obrázka. Touto aktivitou si deti budú rozvíjať svoju zručnosť a koncentráciu.
Cieľom kreatívnej sady je dokončiť obrázkové pozadia drakov pomocou flitrov.


Obsah: 3 farebné obrázky a 2 tuby s pieskom.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.

Rozmery: 20,7 x 0,1 x 11,8 cm

Počet dielikov: 363

Materiál: papier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu