Neohodnotené

Puzzle duo: Smiešne vajíčka

Sada dvanástich dvojdielnych puzzle. Jednotlivé puzzle zobrazujú nerozlučnú dvojicu: zvieratko a jeho vajíčko. Ako edukačná hračka sú tieto puzzle jednoduchým variantom priraďovacích hier. Pre deti od 2 rokov.

Na sklade
Kód: DJ08193
Značka: Djeco
8,95 € / ks
Kategória: Puzzle

Puzzle duo: Smiešne vajíčka

Ktoré vajíčko patrí ku ktorému zvieratku, uhádneš? Pre uľahčenie pospájaj puzzle s rovnakou farbou a potom pod každým vajíčkom nájdeš prekvapenie - mláďatko daného zvieratka. Zábavné dvojdielne puzzle pre deti od 2 rokov. 

Rozmery balenia: 18 x 12 x 6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu