Neohodnotené

Fila-kamaráti: Drevené korálky s navliekaním na šnúrku

Edukačná hračka na rozvoj jemnej motoriky od Djeco. Dieťa vytvorí navliekaním korálok na šnúry so spevneným koncom a prevliekaním šnúr cez doštičky 2 reťaze malých a veľkých zvieracích kamarátov. Sada obsahuje 12 drevených ilustrovaných dielov: 6 veľkých korálok a 6 doštičiek.

Na sklade
Kód: DJ06173
Značka: Djeco
15,50 € / ks
Kategória: Drevené hračky

Fila-kamaráti: Drevené korálky s navliekaním na šnúrku, 12 ks (drevené edukačné hry)

Edukačná hračka na rozvoj jemnej motoriky. Kombinuje navliekanie a prevliekanie. Dieťa vytvorí navliekaním veľkých korálok na šnúry so spevneným koncom a prevliekaním šnúr cez doštičky 2 reťaze malých a veľkých zvieracích kamarátov.
Korálky a doštičky sú vyrobené z dreva s ekologickým certifikátom FSC®.
Náš tip: okrem toho, že dieťaťu umožníte samostatnú hru, keď navlieka ľubovoľne, môžete mu dávať aj inštrukcie s edukačným zámerom. Napr. určte poradie, v akom má navliekať diely, pomenujte a opíšte zvieratká (trebárs aj v cudzom jazyku), alebo ho nechajte nahmatať konkrétne zvieratko so zatvorenými očami.
Obsah: 6 veľkých drevených korálok, 6 drevených doštičiek, 2 šnúry so spevneným koncom.
Odporúčaný vek: 2+ rokov.
Rozmery balenia: 28 x 12 x 3 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu