HentoToto ruksak Som vo vývine
Vak je určený na nosenie na chrbát a môžete v ňom nosiť rôzne pekné veci.
Kategória: | Ruksaky,kabelky,dáždniky |
---|---|
Farba: | Čierna |
VAK – Som vo vývine
Vak je určený na nosenie na chrbát a môžete v ňom nosiť rôzne pekné veci. Držíme vám palce pri nosení. Dávajte prosím pozor na seba aj na vak a nech si pekne slúžite.
Kresba: Patrik
Rozmer: 45cm x 37cm
Materiál: 100% bavlna
Som vo vývine
To znamená, že som ešte taký vývinový, že sa ešte vyvíjam. Nielen telovo, ale aj v aktivite, v ktorej potrebujem a môžem sa zlepšovať. Ja sa napríklad vyvíjam v kresbe, vyrývaní a písaní a vy tiež v tom, čo potrebujete. Môžeme sa vyvíjať celý život a to je super a treba sa aj snažiť.
Hento Toto - Značku Hento Toto zastrešuje občianske združenie Bol raz jeden človek, v ktorom sme od roku 2006 pripravili pre našich kamarátov s mentálnym postihnutím množstvo vzdelávacích, pracovných, umeleckých a voľnočasových aktivít. Nie sú to naši klienti, ale kamaráti a kolegovia. Vďaka tomu môžeme spolu robiť to, čo nám dáva zmysel a všetkých nás baví.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.