Neohodnotené

Vulli moja prvá jedálenská sada žirafa Sophie s motívom balónikov

Darčeková jedálenská sada pre detičky začínajúce s príkrmami. Sada obsahuje tanierik, pohárik, lyžičku a podbradník.

Na sklade
Kód: 470008
Značka: Vulli
45 € / ks

Vulli moja prvá jedálenská sada žirafa Sophie s motívom balónikov

Jedálenská sada pre tie najmenšie detičky. S roztomilými obrázkami žirafky Sophie a balónikmi, ktoré sú také atraktívne pre malé deti. Sada obsahuje tanierik s predelenými časťami a netečúci pohárik na podporu prirodzeného sania. Pohárik má protišmykovú základňu a dve rukoväte pre pevné držanie. Objem 180 ml. Po odstránení veka sa môže používať ako klasický pohárik. Sada tiež obsahuje mäkkú silikónovú lyžičku, tá sa ideálne hodí pre prechod medzi kŕmením z fľašky a prvými jedlami dieťaťa a froté podbradník so zapínaním na suchý zips.

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Súprava je vhodná do umývačky riadu.

Nie je vhodná do mikrovlnky!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Vulli bola založená v roku 1946 v Paríži a čoskoro sa stala celosvetovo známou spoločnosťou špecializujúcou sa na detský tovar a hračky pre deti od 6 mesiacov. Základným prvkom sortimentu je podobizeň žirafy Sophie. Zameriava sa na cumlíky, doplnky na kŕmenie, bezpečnosť a dekoráciu detských izbičiek. Všetky prvky sú navrhnuté tak, aby rodičom zjednodušili život a deťom ho vytvorili ešte zábavnejší. Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 … na sviatok Svätej Sofie.

Vtedy boli deťom k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich miláčikov … Preto jedného dňa vo Francúzsku pán RAMPEAU, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by bol ideálny aj pre malé detské ruky. Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája, a od toho dňa dostala aj svoje meno. Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje deti mať … A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Od tej doby sa v Európe predalo 11 miliónov. Sophie sa dnes stále vyrába “tradične” prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. Vulli Sophie je dnes prítomná už v 35 krajinách sveta

Späť do obchodu